close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
اجاره – محل تجاري بدون اخذ سر قفلي از سوي موجر
درباره وبلاگ

برای اشنایی با قراردادها و نامه های اداری مجموعه ای را در این وبلاگ اماده کرده ایم که انشاا... مورد قبول واقع شود.
نویسندگان
ورود به سايت
نام کاربری:
رمز عبور :
موضوعات مطالب
تبادل لینک هوشمند
تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان پرسيوس ( نفيس ) وآدرس http://precious.rozblog.com لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

عنوان :
آدرس :

لينك دوستان
آمار
» افراد آنلاین : 1
» بازدید امروز : 27
» بازدید دیروز : 14
» هفته گذشته : 41
» ماه گذشته : 127
» سال گذشته : 1,639
» کل بازدید : 40,304
» کل مطالب : 51
» نظرات : 0
» تعداد اعضا : 1
» امروز : سه شنبه 20 آذر 1397

تبلیغات

عضویت سریع

قوانین سایت

کد امنیتی :
مطالب پر بازدید
آرشيو مطالب
پيوندهاي روزانه
نظر سنجی
خبر نامه
برای دریافت مطالب جدید عضو خبرنامه شوید
پرسیوس
RSS

Powered By
Rozblog.Com

تبلیغات

تبلیغات
اجاره – محل تجاري بدون اخذ سر قفلي از سوي موجر


اجاره – محل تجاري بدون اخذ سر قفلي از سوي موجر


موجر : خانم / آقاي                            فرزند آقاي                و نام مادر خانم                 داراي شماره شناسنامه                               صادره از                   متولد                 ساكن :

مستاجر :شركت                 (سهام خاص ) مقيم تهران به نشاني :
و به اعتبار امضاء خانم / آقاي :                              (رئيس هيات مديره ) فرزند آقاي               و نام مادر خانم                   داراي شناسنامه                     صادره از                    متولد            و
خانم / آقاي                         (مدير عامل ) فرزند آقاي                  و نام مادر خانم                          داراي شماره شناسنامه                                                                                صادره
از        متولد            و همراه با مهر شركت .

مورد اجاره : تمامت شش دانگ يك دستگاه آپارتمان تجاري در طبقه               به مساحت         متر مربع داراي پلاك           فرعي از                 اصلي مفروز و انتزاعي از پلاك                  فرعي از اصلي مرقوم واقع در اراضي         بخش               ثبتي تهران محدوده و مورد ثبت سند مالكيت شماره                   مورخ    /   /    صفحه        جلد                  به شماره چاپي             صادره به نامه موجر با قدر السهم از عرصه و ساير قسمت هاي مشاعي طبق قانون تملك آپارتمان ها و آيين نامه اجرايي آن با برق به شماره پرونده                   و به قدر السهم از آب و گاز مشترك و بدون تلفن و با جميع توابع و لواحق شرعيه و عرفيه آن بدون استثناء كه مستاجر با رويت عين مستاجره ، وقوف كامل از محل وقوع و حدود و مشخصات ، قبول و اقرار به تصرف و قبض مورد اجاره كرده است و مورد اجاره صرفاً جهت دفتر شركت مستاجر اجاره داده شده است و مستاجر به هيچ عنواني حق تغيير نوع استفاده مزبور را از مورد اجاره ندارد .

مدت : 4 سال كامل شمسي معادل 48 ماه از تاريخ زير .


مال الاجاره : مبلغ                     ريال رايج براي تمام مدت بالا ( بقرار ماهي مبلغ               ريال ) كه مستاجر متعهد گرديده مال الاجاره ماهانه مزبور را در اول هر ماه از مدت طبق قبض رسمي به موجر تاديه نمايد و عدم پرداخت هر قسط از مال الاجاره بعضاً يا تماماً ظرف ده روز از تاريخ سررسيد موجب خيار فسخ از طرف موجر خواهد بود .

شروط :
ماليات مستغلاتي و تعميرات كلي به عهده موجر و تعميرات جزئي و رنگ آميزی و نقاشی مورد اجاره جهت استفاده بهتر به عهده مستاجر است .
مستاجر حق انتقال مورد اجاره را مشاعاً يا مفروزاً كلاً يا جزئاً به هيچ صورت حتي بصور : مشاركت ، نمايندگي ، صلح حقوق و وكالت غيره ندارد .
مستاجر مكلف به رعايت موازين اسلامي در مورد اجاره مي باشد
. طرفين عموماً و هر يك از موجر و مستاجر خصوصاً اقرار و اظهار داشته اند و مي دارند كه هيچ گونه وجه يا مالي به عنوان سر قفلی ، حق كسب و پيشه يا تجارت و نظاير آن يا تحت عناوين پيش بيني نشده ديگر از سوي مستاجر به موجر تسليم و پرداخت نگرديده است بنابراين مستاجر متعهد به تخليه و تحويل مورد اجاره لدي الفسخ يا بعد از انقضاي مدت به موجر با اخذ رسيد كتبي مي باشد و هرگونه ادعايي در خصوص سرقفلي و نظاير آن را ضمن العقد لازم حاضر و ضمن العقد خارج لازم ( كه عقد خارج لازم شفاهاً با قرار بين آنان منعقد شده )مستاجر از خود اسقاط نموده و مي نمايد .
مستاجر در صورتي كه بخواهد مي تواند جه استفاده در مورد اجاره هر چند شماره تلفن خريداري و نصب نموده يا از شركت مخابرات انشعاب آن را تحصيل و نصب نمايد .
مستاجر متعهد به جبران خسارت وارده به اعيان مورد اجاره و جبران كسر و انكسار درب و پنجره و شيشه ، قفل و دستگيره ها و ساير متعلقات مورد اجاره مي باشد .
مستاجر مي تواند اجاره بها اعم از مال الاجاره يا اجرت المثل را به حساب جاري شماره              موجر نزد بانك                شعبه            واريز نموده و نسخه اي از فيش آن را به موجر تسليم نمايد .
چنانچه بعد از انقضاي مدت و يا بعد از فسخ ، مستاجر مورد اجاره را سالماً تخليه نموده و بخواهد تحويل موجر از تحويل گرفتن آن خودداري ورزد مستاجر حق دارد با ارائه مفاصا حساب هاي  برق و آب و گاز منصوبه جهت تخليه و تحويل مورد اجاره به موجر ، به دادگاه صالحه رجوع نمايد .
عدم تاديه بدهي هاي ناشي از مصارف آب و برق و گاز منصوبه كه تاديه آن به عهده مستاجر است موجب فسخ براي موجر خواهد بود و در عين حال موجر با ارائه قبوض حق وصول آن از مستاجر دارد .
از تاريخ فسخ يا انقضاي مدت ، مستاجر متعهد به پرداخت اجرت المثل معادل اجرت المسمي به موجر با اخذ رسيد كتبي مي باشد .
تخلف مستاجر از هر يك از مفاد و شروط اين سند موجب خيار فسخ از طرف موجر خواهد بود .


ساير شروط : (در اين قسمت اگر شروطي ديگر باشد ، تنظيم خواهد شد )ساير مستندات :
1- پاسخ استعلاميه شماره                   ثبت منطقه                                         تهران
2- گواهي مالياتي شماره                                سرمميزي                              تهران
3- گواهي بيمه شماره                    سازمان تامين اجتماعي شعبه                         تهران
4- مفاصاي عوارض كسب شماره                              شهرداري مزبور
5- موافقت نامه شماره               اطاق بازرگاني و صنايع و معادن تهران .
تاريخ
امضاء


درباره : قرارداد ,
امتیاز : | نظر شما :
برچسب ها : اجاره , محل تجاري , بدون اخذ سر قفلي , موجر ,
تعداد بازدید : 61

نوشته شده در دوشنبه 03 شهريور 1393 توسط پرسيوس| لينك ثابت |

نظرات وبلاگ
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
ایمیل * (برای عموم نمایش داده نخواهد شد)
پیام شما :
شکلک ها :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
:
نظر خصوصی
کد امنیتی :
:
عناوين آخرين مطالب ارسالي
صفحات دیگر