close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
قرارداد خرید اینترنت
درباره وبلاگ

برای اشنایی با قراردادها و نامه های اداری مجموعه ای را در این وبلاگ اماده کرده ایم که انشاا... مورد قبول واقع شود.
نویسندگان
ورود به سايت
نام کاربری:
رمز عبور :
موضوعات مطالب
تبادل لینک هوشمند
تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان پرسيوس ( نفيس ) وآدرس http://precious.rozblog.com لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

عنوان :
آدرس :

لينك دوستان
آمار
» افراد آنلاین : 1
» بازدید امروز : 50
» بازدید دیروز : 14
» هفته گذشته : 64
» ماه گذشته : 150
» سال گذشته : 1,662
» کل بازدید : 40,327
» کل مطالب : 51
» نظرات : 0
» تعداد اعضا : 1
» امروز : سه شنبه 20 آذر 1397

تبلیغات

عضویت سریع

قوانین سایت

کد امنیتی :
مطالب پر بازدید
آرشيو مطالب
پيوندهاي روزانه
نظر سنجی
خبر نامه
برای دریافت مطالب جدید عضو خبرنامه شوید
پرسیوس
RSS

Powered By
Rozblog.Com

تبلیغات

تبلیغات
قرارداد خرید اینترنت

 

 

arm.bmp

شرايط اختصاصي قرارداد خرید اینترنت با پهنای باند 70mb/sدانشگاه ................در سال ........

الحاقيه به اصل قرارداد شماره                      مورخ        /     /        

 

دارای مجوز های :عرضه اینترنت از سازمان تنظیم مقررات رادیوئی و مجوز ISDP باشد.

شرکت دارای حداقل  STM1باشد.

شرکت دارای دو سال سابقه کاری مفید در زمینه ارائه خدمات اینترنت

پهنای باند 70 mb/s باید بصورت اختصاصی و 24 ساعته ( شبانه روزی ) باشد.

اینترنت مورد مناقصه باید بدون محدویت ترافیک باشد .

برنده مناقصه باید SNMP  روتر ارائه دهنده اینترنت را فعال و در اختیار دانشگاه قرار دهد .

پهنای باند مورد مناقصه باید در مرکز مخابرات ............. و بر روی بستر فیبرنوری در اختیار دانشگاه قرار گیرد . ( دانشگاه برای  تجهیزات احتمالی و بستر فیبر ارتباطی مورد نیاز هزینه ای  به برنده مناقصه پرداخت نخواهد کرد )

برنده مناقصه تعداد 255 عدد valid ip  در قالب یک کلاس کامل در اختیار دانشگاه قرار خواهد داد .

دانشگاه به برنده مناقصه مبلغی تحت عنوان ودیعه پرداخت نخواهد کرد .

صورتحساب اینترنت مصرفی در پایان هرماه از طرف دانشگاه پرداخت خواهد شد .

 

 

 

 

 

قرارداد خرید اینترنت با پهنای باند 70 mb/s دانشگاه ...........

اين قرارداد فی ما بین دانشگاه .............. با نمایندگی آقای                                   که در این قرارداد خریدار نامیده میشود از یکطرف و شرکت                      با نمایندگی                         بنشانی                                                     تلفن    که در این قرارداد فروشنده نامیده میشود از طرف دیگر با شرایط ذیل منعقد گردید و طرفین ملتزم به اجرای مفاد آن میباشند :

ماده يک – موضوع قرارداد : خرید اینترنت با پهنای باند 70mb/s دانشگاه ............ منضم به این قرارداد که جزء لاینفک این قرارداد میباشد.

ماده دو – مبلغ قرارداد: مبلغ کل قرارداد معادل                                  ريال برابر                       

                                   تومان میباشد.

ماده سه – شرايط پرداخت:

صورتحساب اینترنت مصرفی در پایان هرماه از طرف دانشگاه پرداخت خواهد شد .

ماده چهار- مدت زمان اجرای موضوع قرارداد : از تاريخ ابلاغ فروشنده متعهد است حداکثر تا 20 روز اینترنت و دستگاههای مورد نیاز را تحویل نماید . در صورت عدم انجام این امر در مدت مذکور خریدار حق خواهد داشت مراتب را به فروشنده اعلام نمايد و حداکثر پس از گذشت يک هفته ، به طور يکجانبه اقدام به فسخ قرارداد نمايد و به ازاء هر روز تاخير در تحويل تجهيزات موضوع قرارداد به کيفيت و کميت مورد نظر خريدار ، معادل يک دهم درصد قيمت کل قرارداد را از محل ضمانتنامة موضوع ماده پنج اين قرارداد ضبط و برداشت و يا از دارايی های فروشنده وصول نمايد و فروشنده نيز حــــــــق هرگونه اعتراض بعدی را از خود سلب و ساقط نموده بديهی است در صورت عدم کفايت مبلغ ضمانتنامه جهت جبران کلية خسارتهای وارده به خريدار ، فروشنده مکلف به جبران کليه خسارتهای  اعلام شده از سوی خريدار می باشد.

ماده پنج – تضمين قرارداد : دوره تضمين قرارداد یک سال از تاریخ صورتجلسه اینترنت خريداری شده (به نحوی که خريدار بتواند به کيفيت مورد نظر خود از آن بهره برداری نمايد) میباشد و بدين منظور فروشنده ضمانتنامة بانکی معادل ده درصد مبلغ کل قرارداد ارائه نماید که پس از نصب و راه اندازی 5% و نیز پس از انقضای مدت تضمين و در صورتی که خريدار طلبی از هر حيث از فروشنده نداشته باشد با رعايت ساير مقررات نسبت به آزاد سازی ضمانتنامه مربوطه اقدام خواهد شد.

ماده شش – تعهدات فروشنده :

1- نصب دستگاه ها و بسترهای مورد نیاز تنها در محلی که توسط دانشگاه مشخص میگردد به عهده فروشنده و رایگان است.

2- حمل و نصب و راه اندازی بعهده فروشنده میباشد و هیچگونه هزینه ای مازاد بر مبلغ قرارداد در این خصوص به فروشنده پرداخت نخواهد شد.

3- در صورت استفاده از کارگران جهت انجام موضوع قرارداد ( بارگيری تخليه و غيره ) حوادث ناشی از امور مزبور بر عهدة فروشنده میباشد.

4- کليه کسورات قانونی قرارداد بر عهدة فروشنده می باشد

 5- تحويل قطعی اینترنت و سرویس های خريداری شده منوط به تاييد خريدار می باشد بديهی است در صورت عدم انطباق مشخصات سرویس ها و تجهيزات ارائه شده از سوی فروشنده با مشخصات مورد نظر (که فروشنده اقرار می نمايد به طور کامل نسبت به آنها آگاهی دارد) ، فروشنده مکلف است وفق موارد اعلامی که طی نامه رسمی، از سوی خريدار ابلاغ می گردد نسبت به رفع عيوب و نواقص موجود اعم از تعويض و غيره حداکثر ظرف مدت یکهفته اقدام نمايد . در غير اينصورت خريدار حق خواهد داشت به طور يکجانبه اقدام به فسخ قرارداد نمايد و کلية خسارات قانونی را از محل ضمانتنامة موضوع ماده پنج اين قرارداد يا هر محل ديگر برداشت و جبران نمايد و فروشنده نيز حق هرگونه اعتراض بعدی را در اين مورد از خود سلب و ساقط نمود. بديهی است در صورت عدم کفايت ضمانتنامه های فروشنده نزد خريدار ، وی مکلف به جبران کلية خسارات اعلامی می باشد.

6- فروشنده حق واگذاری موضوع قرارداد را جزئا و يا کلاً به غير ندارد.

7- فروشنده متعهد است که به مدت 10 سال پس از تاریخ صورتجلسه تحویل قطعی تأمین قطعات یدکی پس از فروش را تأمین نماید.

ماده هفت – فروشنده اقرار می نمايد که مشمول قانون منع مداخله کارکنان دولت در معاملات دولتی مصوب ديماه سال 1337 نمی باشد و تا پايان قرارداد از سهيم و ذينفع نمودن آنان خودداری می نمايد و درصورت اثبات خلاف واقع علاوه بر فسخ قرارداد از سوی خريدار ، فروشنده مکلف است از عهدة کلية خسارات وارده نيز برآيد .

ماده هشت – چنانچه فروشنده به هر يک از تعهدات خويش که به موضوع اين قرارداد مرتبط است عمل ننمايد مکلف می باشد کلية خسارات وارده را طبق نظر خريدارجبران و پرداخت نمايد. بديهی است حق فسخ يکجانبة قرارداد برای خريدار در تمامی شرايط در صورت عدم اجرای تعهدات فروشنده محفوظ میباشد.

ماده نه– کلية اختلافات پيش آمده ناشی از نحوة اجرای مفاد اين قرارداد بنا به درخواست کتبی خريدار در کميتة حل اختلاف متشکل از نمايندگان طرفين قرارداد بررسی می گردد اين موضوع نافی اختيارات خريدار در کلية مواردی که در اين قرارداد صائب است نمی گردد. ضمناً در صورت عدم امکان تشکيل جلسة حل اختلاف و يا عدم حل اختلاف در جلسة تشکيل يافته ، طرفين حق خواهند داشت به مراجع قضايی ذيصلاح مراجعه نمايند.

تبصره – دادگاه صالح جهت اقامة کلية دعاوی احتمالی ناشی از اين قرارداد، دادگاه محل انعقاد قرارداد (شهرستان .........) می باشد.

ماده ده – نشانی طرفين قرارداد از حيث ابلاغ مکاتبات و کلية اوراق قضايی همان نشانی صدرالذکر میباشد و ارسال کلية مکاتبات و اوراق قضايی به نشانی موصوف ابلاغ شده تلقی می گردد. 

ماده یازده – اين قرارداد در یازده ماده ، هشت بند ، دو تبصره و هفت نسخه تنظيم که پس از امضاء هر هفت نسخة آن معتبر و حکم واحد را دارند.

 

نام و نام خانوادگی نماينده خريدار:                         نام و نام خانوادگی نماينده فروشنده:

سمت :                                                           سمت : مدیر عامل

محل مهر وامضاء                                                      محل مهر و امضاء

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

تعهد نامه پيشنهاد دهنده در مورد عدم شمول قانون منع مداخله

كارمندان در معاملات دولتي مورخ 22/10/1337

 

 

مربوط به مناقصـه : خرید اینترنت با پهنای باند 70mb/s دانشگاه .............

 

اين پيشنهاد دهنده با امضاء ذيل اين ورقه بدينوسيله تأييد مينمايد كه مشمول ممنوعيت مذكور در قانون منع مداخله كارمندان دولت در معاملات دولتي مصوب دي ماه سال 1337 نميباشد و چنانچه خلاف اين موضوع باثبات برسد ، كارفرما يا مناقصه گزار حق دارد كه پيشنهاد ارائه شده براي مناقصه فوق را مردود و تضمين شركت در مناقصه راضبط نمايد .

همچنين قبول و تأييد مي گردد كه هر گاه اين پيشنهاد دهنده برنده مناقصه فوق تشخيص داده شود و بعنوان پيمانكار پيمان مربوط را امضاء نمايد و خلاف اظهارات فوق در خلال مدت اجرای پيمان باثبات برسد يا چنانچه افرادي را كه مشمول ممنوعيت مذكور در قانون فوق هستند در اين پيمان سهيم و ذينفع نمايند و يا قسمتي از كار را به آنها محول كند كارفرما حق خواهد داشت كه قرارداد را فسخ و ضمانت نامه انجام تعهدات پيمانكار را ضبط و خسارات وارده در اثر فسخ پيمان و تأخير اجراي كار را از اموال او اخذ نمايد . تعيين ميزان خسارت وارده با تشخيص كارفرما ميباشد .

اين پيشنهاد دهنده متعهد ميشود چنانچه در حين اجراي پيمان به دليل تغييرات و يا انتصابات در دستگاه دولت مشمول قانون مزبور گردد مراتب را بلافاصله به اطلاع كارفرما برساند تا طبق مقررات به پيمان خاتمه داده شود ، بديهي است چنانچه اين پيشنهاد دهنده مراتب فوق رابلافاصله باطلاع نرساند نه تنها كارفرما حق دارد پيمان را فسخ نموده و ضمانت نامه هاي مربوط را ضبط نمايد بلكه خسارات ناشي از فسخ پيمان و يا تأخير در اجراي كار را نيز بنا به تشخيص خود از اموال اين پيشنهاد دهنده وصول خواهد نمود .

مضافاً اين پيشنهاد دهنده اعلام ميدارد كه بر مجازاتهاي مترتب بر متخلفين از قانون فوق آگاهي كامل دارد و در صورت تخلف مستحق مجازاتهاي مربوطه ميباشد .

 

تاريخ :       /       /                                            

 

نام و نام خانوادگي و امضاء مجاز تعهد آور و مهر پيشنهاد دهنده :

 

 

 

 


درباره : قرارداد ,
امتیاز : | نظر شما :
برچسب ها : قرارداد خرید اینترنت , خرید اینترنت ,
تعداد بازدید : 218

نوشته شده در شنبه 15 شهريور 1393 توسط پرسيوس| لينك ثابت |

نظرات وبلاگ
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
ایمیل * (برای عموم نمایش داده نخواهد شد)
پیام شما :
شکلک ها :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
:
نظر خصوصی
کد امنیتی :
:
عناوين آخرين مطالب ارسالي
صفحات دیگر