close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
قرارداد استفاده از خدمات بخش غیر دولتی بمنظور اطلاع رسانی
درباره وبلاگ

برای اشنایی با قراردادها و نامه های اداری مجموعه ای را در این وبلاگ اماده کرده ایم که انشاا... مورد قبول واقع شود.
نویسندگان
ورود به سايت
نام کاربری:
رمز عبور :
موضوعات مطالب
تبادل لینک هوشمند
تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان پرسيوس ( نفيس ) وآدرس http://precious.rozblog.com لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

عنوان :
آدرس :

لينك دوستان
آمار
» افراد آنلاین : 1
» بازدید امروز : 77
» بازدید دیروز : 14
» هفته گذشته : 91
» ماه گذشته : 177
» سال گذشته : 1,689
» کل بازدید : 40,354
» کل مطالب : 51
» نظرات : 0
» تعداد اعضا : 1
» امروز : سه شنبه 20 آذر 1397

تبلیغات

عضویت سریع

قوانین سایت

کد امنیتی :
مطالب پر بازدید
آرشيو مطالب
پيوندهاي روزانه
نظر سنجی
خبر نامه
برای دریافت مطالب جدید عضو خبرنامه شوید
پرسیوس
RSS

Powered By
Rozblog.Com

تبلیغات

تبلیغات
قرارداد استفاده از خدمات بخش غیر دولتی بمنظور اطلاع رسانی

قرارداد استفاده از خدمات بخش غیر دولتی بمنظور اطلاع رسانی

طرفین قرارداد:

طرف اول :

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی .......... بنمایندگی ...................... معاون ............................... دانشگاه به آدرس ........................ سازمان مرکزی دانشگاه.

طرف دوم :

موسسه ........................................... به شماره ثبت ................ شناسه ملی .................................. بنمایندگی خانم / آقای .................................................. با کد ملی………........................................ به آدرس............................................... کد پستی ............................................ شماره تلفن ..........................

موضوع قرارداد:

انجام امور اطلاع رسانی مورد نیاز طرف اول شامل:

الف) ..............................................                        ب) ..........................................................................

تیراژ موضوع این قرارداد،به میزان .................. میباشد.

مدت قرارداد:

ازتاریخ.................................لغایت ................ به مدت ............. ماه کامل شمسی می باشد.

تبصره: در صورت نیاز به تمدید قرارداد مشروط به اینکه علت تاخیر در انجام تعهدات مربوط به قصور طرف دوم قرارداد نباشد ، این قرارداد برای مدتی که طرف اول تعیین خواهد نمود، قابل تمدید خواهد بود.

مبلغ قرارداد:

اجرت طرف دوم قرارداد بابت کلیه خدمات موضوع قرارداد با احتساب مالیات بر ارزش افزوده مبلغ................................................ریال است که بر مبنای قیمت واحد کار بازای هر ................... مبلغ ......................... ریال بوده و طرف اول قرارداد متعهد گردیده آن را در پایان مدت قرارداد محاسبه و پس از صدور تاییدیه ناظر قرارداد و پس از کسر کسورات قانونی به طرف دوم قراردادپرداخت نماید.

سایر شرایط و تعهدات طرفین:                    

ماده 1) تعهدات طرف اول قرارداد:

1-1- تعيين مبلغ قابل پرداخت بر اساس قیمت واحد هر کار و کار انجام شده.

1-2- تعيين و ارائه استانداردها انجام موضوع قرارداد.

1-3- معرفی يك نفر بعنوان ناظر جهت تایید گواهی انجام کار.

1-4- کلیه عواقب و آثار ناشی از درج آگهی مورد سفارش بر عهده طرف اول می باشد، مگر اینکه آگهی مزبور توسط طرف دوم راساً تغییراتی داده شده که منظور اصلی طرف اول محقق نشده باشد.

 

 

ماده 2) تعهدات طرف دوم قرارداد:

2-1- پرداخت كليه هزينه های مربوط به انجام موضوع قرارداد اعم از تهیه مواد مصرفی مورد نیاز، حقوق و مزايای كاركنان، هزينه بيمه كاركنان، پرداخت عوارض قانونی و دريافت مفاصا حسابهای مالی ( بيمه، مالیات و عوارض قانونی) بر عهده طرف دوم قرارداد می باشد.

2-2- برنامه ريزی برای انجام موضوع قرارداد و بكارگيری افراد ذيصلاح و متخصص در امور محوله از وظایف طرف دوم قرارداد می باشد.

2-3- تهيه وسايل ، تجهيزات و مواد مصرفی مورد نياز جهت اجرای موضوع قرارداد بر عهده طرف دوم قرارداد می باشد.

2-4- طرف دوم قرارداد مجاز به واگذاری كلی و جزيی موضوع قرارداد و تكاليف خود تحت هر عنوان به غير نمی باشد.

2-5-   طرف دوم قرارداد موظف به همكاری با ناظر معرفی شده از سوی طرف اول قرارداد می باشد.

2-6- طرف دوم قرارداد متعهد است منحصراً از نيروی كار ماهر و آموزش ديده به ميزان كافی جهت انجام موضوع پيمان استفاده نمايد .

2-7- در صورتی كه قسمتی از صورتحساب ارائه شده توسط طرف دوم قرارداد مورد تأييد ناظر نباشد، آن قسمت از صورتحساب پرداخت نخواهد گرديد.

2-8- طرف دوم قرارداد اقرار می نمايد كه موضوع قرارداد را به دقت مطالعه نموده و از مفاد آن بطور كامل اطلاع داشته و نسبت به اجرای هر يك از تعهدات خود نمی تواند از عذر عدم اطلاع استفاده نمايد.

2-9- طرف دوم قرارداد موظف است هرگونه تغييرات در شركت یا موسسه را ظرف مدت 7 روز به طرف اول بصورت مکتوب اطلاع دهد.

ماده 3) تضمین انجام تعهدات:

به منظور تضمین انجام تعهدات و جبران خسارات احتمالی طرف دوم یک فقره ضمانت نامه بانکی به میزان 10% مبلغ کل قرارداد در هنگام امضاء قرارداد به طرف اول تسلیم نمود که چنانچه مفاد قرارداد بنا به تشخیص ناظر قرارداد، بطور کامل اجرا نشود و یا طرف دوم در انجام تعهدات اهمال نماید و موجبات عدم اجرا یا تأخیر در اجرای قرارداد را فراهم کند، طرف اول حق دارد نسبت به وصول و ضبط آن به نفع دولت اقدام نماید، در غیر اینصورت در پایان مدت قرارداد در صورت انجام موضوع قرارداد بطور کامل و ارائه تسویه حسابهای لازم، به طرف دوم عودت خواهد گردید.

ماده 4) مرجع حل اختلاف و داوری:

چنانچه اختلافی بين طرفين اول و دوم اين قرارداد پيش آید اعم از اينكه مربوط به اجرای مفاد يا مربوط به تفسير و تعبير هر يك از مواد قرارداد و ساير اسناد و مدارك پيوست قرارداد باشد و طرفين نتوانند موضوع اختلاف را از راه توافق یا کمیته صدرالذکر رفع نمايند، بدواً در کمیته موضوع ماده (94) آیین نامه مالی معاملاتی دانشگاه مطرح و رای مزبور برای طرفین لازم الاجراء خواهد بود ، در صورت عدم اجرا طرفین می توانند از طريق مراجعه به محاكم و مراجع صالحه قضائی موضوع را حل و فصل نمایند.

تبصره 1: طرف دوم قرارداد ملزم است كه تا حل اختلاف، تعهداتی را كه به موجب اين قرارداد به عهده دارد اجرا نمايد.

تبصره 2: از طرف دانشگاه فردی جهت بررسی صحت انجام تعهدات موضوع قرارداد تحت عنوان «ناظر قرارداد» تعيين می شود كه فرد مذكور از طرف دانشگاه بر كليه امور قرارداد نظارت داشته و كليه پرداخت های طرف اول به طرف دوم موکل به تأييد فرد مذكور خواهد بود.

ماده 5) اصلاح قرارداد:

طرف اول می تواند در صورت صلاحدید حجم مندرج در این قرارداد را افزایش یا کاهش و متناسباً مبلغ قرارداد را نیز تا 25% مبلغ اولیه قرارداد حسب مورد افزایش یا کاهش دهد و یا در صورت توافق با طرف قرارداد خدماتی که در تخصص وی باشد، با قیمتهای توافقی تا سقف یاد شده به قرارداد اضافه و مبلغ قرارداد را نیز متناسباً تا 25% مبلغ اولیه قرارداد افزایش دهد.

ماده 6) ممنوعیتهای قانونی:

طرف دوم اقرار می نمايد مشمول قانون منع مداخله كاركنان دولت در معاملات دولتی مصوب دی ماه 1337 نمی باشد و متعهد می گردد تا پايان مدت قرارداد هيچ يك از افراد مشمول قانون فوق را ذينفع نسازد و اعلام می‌دارد از مفاد قانون ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد و آیین نامه پیشگیری و مبارزه با رشوه اطلاع کامل دارد و می‌داند در صورت ارتکاب هر یک از تخلفات مندرج در آن، علاوه بر لغو قرارداد و تضمین انجام تعهدات، از عقد قرارداد با دستگاههای دولتی از دو تا پنج سال محروم و برابر مقررات به مراجع قضائی معرفی خواهد گردید.

ماده 7)   قوانین و مقررات حاکم بر روابط طرفین:

ساير شرايط و مواردی كه در اين قرارداد پيش بينی نگرديده است تابع احكام كلی و شرايط عمومی مربوط به قراردادهای دولتی و قوانين جاری مملكت بوده و این احکام برای طرفين لازم الاتباع خواهند بود.

ماده 8) جرائم تاخیر یا قصور در انجام تعهدات:

چنانچه طرف دوم قرارداد بنا بر گزارش ناظر قرارداد در انجام تعهدات خود قصور ورزد، بدواً.... درصد مبلغ ماهانه قرارداد از مطالبات وی بعنوان جریمه کسر و چنانچه بازهم به تعهدات خود عمل ننماید ، علاوه بر لغو قرارداد، تضمین انجام تعهدات وی به نفع دانشگاه ضبط و هرگونه اعتراضی از ناحیه طرف دوم مسموع نخواهد بود.

 

 

ماده 9) حوادث قهریه و فورس ماژور:

حوادث ناشی از جنگ اعم از اعلام شده یا نشده، انقلابات، اعتصابات عمومی، شیوع بیماریهای واگیر، زلزله، سیل و طوفانهای غیر عادی، خشکسالیهای بی سابقه و همچنین آتش سوزی دامنه دار که ناشی از کار طرف دوم نباشد و بطور کلی هرگونه حادثه ای که رفع آن از حیطه قدرت طرف دوم خارج باشد و هیچ پیمانکارقابل و کارآزموده ای از عهده رفع آن برنیاید جزء حوادث قهریه محسوب می شود و طرف دوم در مورد تأخیرات ناشی از حوادث فوق مسئولیتی نخواهد داشت. مشروط بر آنکه طرف دوم ظرف مدت ده روز از تاریخ شروع حوادث قهریه طرف اول را کتباً از علت امر مطلع نموده باشد. طرف اول باید در صورت احراز حقیقت میزان تأخیر موجه را تعیین و مدت تحویل کار را تمدید نماید. در هر صورت طرف دوم باید کوشش و سعی خود را اعمال کند تا بر عوامل تأخیر فوق فائق آید و تا آنجا که ممکن است اجرای تعهدات خود را ادامه دهد.

در هر حال اگر به علل حوادث قهریه طرف دوم ادامه قرارداد را غیر عملی بیابد و یا طرف اول به واسطه علل فوق و یا هر یک از علل خارج از حیطه قدرت خود ادامه قرارداد را غیر ممکن تشخیص دهد، باید مراتب را ظرف مدت ده روز کتباً به دیگری اطلاع دهد و اگر برطرف شدن مشکلات یا تأخیر ناشی از حوادث قهریه انتظار نرود و یا اجتناب از آنها ممکن نباشد و یا تحویل کار موضوع قرارداد امکان پذیر نباشد هر یک از طرفین حق دارد فسخ قرارداد را با اعلام کتبی ظرف مدت ده روز به طرف دیگر ابلاغ نماید.

وجه مربوطه به کلیه کارهائی که بر طبق قرارداد انجام شده باشد به طرف دوم پرداخت می گردد.

طرف اول بخشی از تضمین های طرف دوم را که مربوط به کارهایی است که با فسخ قرارداد به طرف اول تحویل داده نمی شود را آزاد خواهد کرد. تضمین های طرف دوم که مربوط به کارهایی است که به طرف اول تحویل داده شده در نزد طرف اول باقی خواهد ماند و مطابق شرایط قرارداد آزاد خواهد شد.

چنانچه مطالبات طرف اول و خسارات وارده به وی طبق قرارداد از مطالبات طرف دوم بیشتر باشد، طرف دوم می بایست ظرف مدت سی روز پس از فسخ قرارداد، این اضافه دریافتی را در قبال آزادی تضمین های خود به طرف اول مسترد دارد.

در صورتیکه طرف دوم ظرف مدت مذکور نسبت به استرداد مبلغ اضافی مزبور اقدامی ننماید، وجوه مذکور از محل تضمین های طرف دوم مستقیماً تأمین خواهد شد.

ماده10) ماليات وعوارض:

پرداخت کليه مالياتها و عوارض و سايرحقوقی دولتی در ارتباط با اجرای قرارداد به عهده طرف دوم می باشد و مالیات بر ارزش افزوده علاوه بر مبلغ کل قرارداد قابل پرداخت نخواهد بود.

ماده11) فسخ قرارداد:

درموارد زير طرف اول می تواند قرارداد را فسخ نمايد:

١- تاخير در تحويل موضوع قرارداد به مدتی بيشتر از مدت قرارداد.

٢- واگذاری قرارداد به غير بدون اجازه کتبی طرف اول.

٣ - انحلال شخصیت حقوقی طرف دوم.

٤ - ورشكستگی طرف دوم.

٥- عدم رعايت مشخصات فنی و استاندارد مورد نظر طرف اول.

6- شمول ممنوعيت قانونی طرف دوم موضوع ماده شش قرارداد .

هرگاه طرف اول قرارداد، قرارداد را به یکی از علل مشروحه فوق فسخ نماید، مراتب را کتباً به اطلاع طرف دوم می رساند و بدون احتیاج به انجام دادن تشریفات قضایی و اداری، تضمین انجام تعهدات وی را باستثناء تحقق جزء (6 ) این ماده بعد از عقد قرارداد، به سود خود ضبط و وصول نموده و با فروشنده تسویه حساب می نمايد.

ماده 12) نشانی طرفين :

نشانی طرفین همان است که در صدر قرارداد آمده است و هرگاه یکی از طرفین قرارداد نشانی خود را در مدت قرارداد تغییر دهد موضوع را کتباً به طرف دیگر اطلاع خواهد داد و تا وقتی که نشانی جدید به طرف دیگر ابلاغ نشده کلیه نامه هایی که به نشانی مذکور با پست سفارشی ارسال و یا با اخذ رسید تحویل شود، ابلاغ شده تلقی می گردد.

ماده 13) نسخ قرارداد:

اين قرارداد در 13 ماده ، 19 جزء، 3 تبصره و در 4 نسخه تهيه ، تنظيم و مبادله گرديد و كليه نسخ دارای اعتبار واحد بوده و کلیه نسخ به امضای طرفين رسيده است.  

 

 

امضاء طرف دوم قرارداد:

موسسه       .........................

به نمایندگی صاحبان امضاء مجاز

امضاء طرف اول قرارداد:

دانشگاه علوم پزشكی......

به نمایندگی رئیس موسسه و مدیر مالی موسسه

و یا افراد مجاز از طرف ایشان

 


درباره : قرارداد ,
امتیاز : | نظر شما :
برچسب ها : قرارداد استفاده از خدمات ,
تعداد بازدید : 112

نوشته شده در جمعه 05 دي 1393 توسط پرسيوس| لينك ثابت |

نظرات وبلاگ
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
ایمیل * (برای عموم نمایش داده نخواهد شد)
پیام شما :
شکلک ها :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
:
نظر خصوصی
کد امنیتی :
:
عناوين آخرين مطالب ارسالي
صفحات دیگر